Jsme Viking Sport & Nutrition
Dodavatel těch nejkvalitnějších doplňků stravy ze Skandinávie.
Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

Proč nabízíme sety produktů?

Proč nabízíme produkty také formou sety?

Né každý vždy ví, jaké produkty by měl společně používat, jak a kdy. Proto jsme se rozhodli v tomto ohledu pomoci a zjednodušit Vám jak samotný výběr a nákup produktů, tak i jejich správné užívání. Sety jsou sestaveny vždy s jasným cílem, který Vám pomohou splnit.

Jaké jsou výhody setů? Proč si set koupit?

Sety jsme sestavili tak, aby odpovídali Vašim nejčastějším potřebám. Pečlivě jsme s tímto ohledem sestavili každý set, abyste získali co nejlepší užitek ze všech produktů obsažených v každém ze setů. A jako pěkný bonus Vás zakoupení produktů v setu vyjde vždy levněji, než kdybyste je nakupovali zvlášť - vždy cca 10% sleva oproti jednotlivým cenám produktů. 

Jaký set se hodí pro moji potřebu?

Sestavili jsme 4 sety: Endurance, Power Endurance, Weight Loss a Female. Každý je sestaven specificky potřebám potencionálního uživatele.

Endurance je vhodný, chcete-li zvýšit výkon ve zvolených vytrvalostních sportech, lepší zotavení a méně bolesti, lepší všestranné zdraví.
Power Endurance je vhodný, chcete-li podpořit svalový růst, dobře se zotavit z tréninku, provádět intenzivní trénink.
Weight Loss je vhodný, chcete-li zhubnout, zachovat svalovou hmotu a podpořit metabolismus, podpořit své zdraví a zvýšit energii.
Female je vhodný, chcete-li zhubnout, zachovat svalovou hmotu a podpořit metabolismus, podpořit své zdraví a zvýšit energii.

Máte ještě nějaké dotazy?

Neváhejte nám napsat na e-mail info@vikingsn.com nebo prostřednictvím formuláře na stránce http://vikingsn.com/kontakt